ado_1_sz.jpg

2015 évi adó 1% -os felajánlások megérkeztek

2016. szept. 20.  -  Tagoknak
Köszönjük!
Tisztelt egyesületi tagok,természetjárók,barátok.Egyesületünk közlési kötelezettségeinek eleget téve jelzi,hogy a 2015 évi adó 1% -os felajánlások megérkeztek egyesületünk számlájára.
Ez az összeg 144132 forintot tett ki amely valamivel több mint 38000 forinttal meghaladja a 2014 évi 1%-os felajánlásokat.
Köszönetünket szeretnénk kifejezni mindazoknak akik felajánlásukkal segítették szervezetünket.
Az adományozott összeg teljes egészét szándékozzuk egy hónapon belül felhasználni egyesületünk horgásztanyájának külső elemcseréire valamint a horgásztanya teljes külső felületének állagmegóvó festésére.

Erdélyesi János
H.E.Elnök
Nincs